Обавештење за студенте на сајту Одсека Крушевац

Поштовани студенти,

Добили смо  званично обавештење од Министарства просвете, науке и технолошког развоја, да високошколске установе могу наставити са радом у просторијама почев од 15. маја уз поштовање обавезних превентивних мера.

Опште упутство о начину поступања биће достављено накнадно и објављено благовремено на сајту одсека Крушевац.

Препорука Министарства просвете, науке и технолошког развоја је да се преостала предавања са студентима и даље организују on line како би се број студената у просторијама свео на минимум.

Обавештење Министарства просвете, науке и технолошког развоја можете погледати ОВДЕ

Планиране активности наставника са студентима у просторијама Одсека (лабораторијске вежбе )накнадно ће бити објављено, а које ће наставници организовати са својим студентима, уз поштовање социјалне дистанце.

Информација о априлском испитном року биће донета почетком следеће недеље и благовремено објављена на сајту Oдсека Крушевац.

Подели ово на